Ψηφιακή Εκτύπωση πάνω σε Τζάμι

Δελτία τύπου και ενημέρωση σχετικά με τεχνικές, εκπαιδευτικές και λοιπές συμβουλευτικές υπηρεσίες (consulting, service κλπ).

Ψηφιακή Εκτύπωση πάνω σε Τζάμι

Δημοσίευσηαπό xen » 01.09.10, 3:31 pm

Γειά σας,
Εναποθέτω την πληροφορία ,μιας και μου φάνηκε αρκετά χρήσιμη αλλά και σε ένα post υπήρχε απορία, πως εκτύπωσα απευθείας σε τζάμι και με άσπρο χρώμα και το αποτέλεσμα ήταν ιδανικό για την μοντέρνα διακόσμιση που έκανα σε ένα χώρο. Επίσης αυτό το μηχάνημα εκτυπώνει σε όλες τις επίπεδες επιφάνειες όπου κάθε μια έχει και διαφορετικό αποτέλεσμα ανάλογα το υλικό. Είδα δείγματα και ήταν πολύ καλά, πάντως το γυαλί έχει φοβερά χρώματα και φωτεινότητα. Όποιος ενδιαφέρετε ας κάνει Post για έξτρα πληροφορίες, είδα και σε ξύλο εκτύπωση και πιθανότατα αυτό θα είναι το επόμενο έργο μου... AP Digital λέγεται η εταιρεία στην Πάτρα.
xen
Member

Re: Ψηφιακή Εκτύπωση πάνω σε Τζάμι

Δημοσίευσηαπό linatsas » 28.08.11, 1:16 am

Καλησπέρα,
Τυχαία είδα το post και θα ήθελα να προτείνω και εγώ μια εταιρία που έχει τέτοιο μηχάνημα, και είναι και καλοί στη δουλειά τους. Είναι στην Αθήνα, στον Άγιο Δημήτριο, κοντά στο σταθμό του μετρό. H εταιρία είναι η www[.]mitsakosglass[.]gr
linatsas
Member

Επιστροφή στο IX.IV Τεχνικές / Εκπαιδευτικές / Λοιπές υπηρεσίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων