Πρόταση για "Επίτιμο Μέλος"

Graffiti - Stencil - Installations

Πρόταση για "Επίτιμο Μέλος"

Δημοσίευσηαπό ΚΛΗΜΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ » 29.08.11, 11:51 am

Δεν ξέρω εάν είναι αλήθεια, με κάθε επιφύλαξη:
http://www.newsplus.gr/?v=2&aid=46779&u ... witterfeed
ΚΛΗΜΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
Old Member

Re: Πρόταση για "Επίτιμο Μέλος"

Δημοσίευσηαπό penlix » 29.08.11, 12:26 pm

Αν δει το post, τότε την κάνουμε και επίτιμο administrator του forum :)
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Δημοσίευσηαπό mari0s » 30.08.11, 3:05 pm

Χμμμμ....αυτοί οι κακόμοιροι 15 ιδιοκτήτες των αυτοκινήτων που θα χρειαστεί να πληρώσουν απο την τσέπη του πάνω απο ενα χιλιάρικο (με μια γρήγορη ματιά είδα κάτι για 1.800ευρώ) ειδικά αυτή την δύσκολη περίοδο για να βάψουν τα αυτοκίνητα τους, νομίζω οτι θα έχουν πολύ διαφορετική άποψη για την γιαγιάκα που έκανε τον χαβαλέ της. Η ίδια γιαγιάκα αμα γύρναγε σπίτι της και έβλεπε τίποτα 12χρονα να έχουν κάνει πουτνα το σπίτι της με μπογιές μπορεί να τα κυνήγαγε με καμία γλίτσα και να πέταγε μερικές κατάρες.
Ε όχι ρε παιδιά και επίτιμο μέλος. Να την βάλουν να πληρώσει τις φθορές που προκάλεσε. Δεν πάμε καλά. Όχι να το βλέπουμε χαριτωμένο λόγο της ηλικείας της. Άμα το είχαν κάνει συνομίλικοι μας θα τους ονομάζαμε αλήτες και μασκοφόρους.
"Λεφτά υπάρχουν… Ο Τσακ Νόρις ξέρει πού βρίσκονται!"
Άβαταρ μέλους
mari0s
Old Member

Δημοσίευσηαπό penlix » 30.08.11, 3:07 pm

Ditto. Αυτονόητο.

Πρώτα πληρώνει, does the time, και μετά επίτιμο μέλος, όταν θα έχει μεστώσει στη φυλακή και θα έχει επιστρέψει πλέον πιο υπεύθυνο μέλος, που θα βάφει μόνο σε τοίχους και μετά από άδεια.
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Δημοσίευσηαπό pagou » 30.08.11, 3:15 pm

εαν τωρα καποιοι αληταραδες με τερμα τα ηχεια και τρελλα γκαζια, συνεχεια (ναι ξερω δεν γινονται αυτα τα πραγματα), κοντευαν να την στειλουν στο ψυχιατρο, και οταν η γιαγια καλουσε την αστυνομια, δεν εβλεπε αποτελεσμα (εννοείται πως ειδικα αυτο δεν γινετε), τοτε πηρε ενα σπρει και αρχισε ή απλως 15 λεχριτες της χαλασαν τα λουλουδια γιατι να παρκαρουν τα αμαξια τους, στο τσαμπα και διπλα στο σπιτι τους;

και στη τελικη κανενας βουλευτης δεν μπηκε φυλακη και η χωρα (μου) οπου τυγχανει να ζω παει καθε μερα και χειροτερα, ομως τωρα θα πληρωσει για ολα ο αληθινος ενοχος.

http://www.youtube.com/watch?v=OFNLDquQkXw

μολις ομως γινουμε λαικο δελτιο ειδησεων ολα μας τα προβληματα θα λυθουν
Those people who think they know everything are a great annoyance to those of us who do. iAsimov
Gournis.
Άβαταρ μέλους
pagou
Old Member

Δημοσίευσηαπό platongr » 30.08.11, 3:41 pm

Τοπική εφημερίδα πάντως έγραψε ότι απλά "έβαψε" τα αυτοκίνητα, όχι ότι έκανε graffiti.

Να ψάξω για κανά κουτσομπολιό ? :p
platongr
Member

Δημοσίευσηαπό mari0s » 30.08.11, 3:51 pm

Σήμερα την βρήκε με το graffiti. Αύριο μπορεί να της την βαρέσει να παίξει με καμία βαριοπούλα σε βιτρίνες. Αυτό και αν θα έχει χαβαλέ.
Μπορεί να δεί και το sons of anarchy και να καβαλήσει καμία harley και να κυνηγήσει καροτσάκια σε κάποιο πάρκο.
Παλιοπαγού συμφωνώ μαζί σου για το θέμα των πολιτικών. Και όποια μέρα και αν μου πείς να πάμε να κάνουμε graffiti στα αυτοκίνητα τους θα είμαι μέσα και θα φέρω εγώ τις μπογιές. Αλλα σε αυτούς ρε φίλε ναι γιατί εγώ τους πληρώνω και εκείνοι με κλέβουν, με ξεφτυλίζουν και έβαλαν και προχθές τους αστυνομικούς να με πλακώσουν και να μου πετάξουν ληγμένα χημικά. Αλλα στον γείτονα μου που είναι στην ίδια μοίρα με μένα και ακόμα χειρότερη, ε δεν ψήνομαι να πάω να του χαλάσω την περιουσία του. Γιατί ξέρω οτι θα του γίνει η σούφρα να για να διορθώσει την ζημιά.
Αλλα anyways νομίζω οτι η είδηση η συγκεκριμένη κρίνοντας απο την φωτογραφία που έχουν αναρτήσει είναι ράδιο αρβύλα. Τόσο σταθερό χέρι να έχει η 80χρονη? dunno. makouna matata.
Άβαταρ μέλους
mari0s
Old Member

Δημοσίευσηαπό penlix » 30.08.11, 3:59 pm

mari0s έγραψε:Σήμερα την βρήκε με το graffiti. Αύριο μπορεί να της την βαρέσει να παίξει με καμία βαριοπούλα σε βιτρίνες. Αυτό και αν θα έχει χαβαλέ.

Μπορεί να δεί και το sons of anarchy και να καβαλήσει καμία harley και να κυνηγήσει καροτσάκια σε κάποιο πάρκο.

Μάριο είσαι καλά φιλαράκι; Τι λες;
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Δημοσίευσηαπό mari0s » 30.08.11, 4:16 pm

penlix έγραψε:
mari0s έγραψε:Σήμερα την βρήκε με το graffiti. Αύριο μπορεί να της την βαρέσει να παίξει με καμία βαριοπούλα σε βιτρίνες. Αυτό και αν θα έχει χαβαλέ.

Μάριο είσαι καλά φιλαράκι; Τι λες;

Έλα έλα και σου έδωσα ενα καλό hint φίλε...κάνε dl ένα επεισόδιο του Sons of Anarchy και θα με θυμηθείς :P καλύτερη drama σειρά ever και θα έχεις ενα full χειμώνα με κάτι αξιόλογο να βλέπεις ;) trust me.
Πρίν μερικούς μήνες κατέβηκε η sister μου το πρωί να πάρει το αμάξι και το βρήκε τρακαρισμένο. Τώρα ποιός :silenced τράκαρε παρκαρισμένο αμάξι και έκανε 2χιλ ζημιά και έφυγε μην με ρωτήσεις. Οπότε καταλαβαίνεις...έχω ενα ευαίσθητο θέμα με τα αυτοκίνητα.
Άβαταρ μέλους
mari0s
Old Member

Δημοσίευσηαπό pagou » 30.08.11, 4:17 pm

mari0s έγραψε:Σήμερα την βρήκε με το graffiti. Αύριο μπορεί να της την βαρέσει .....

... με το αχαλινωτο sex
... με το χαλινωμενο sex
... με τα σουτζουκακια
... με τα σοδομημενα ομολογα
... με τα ..........

γενικως δεν μπορεις να κρινεις το μελλον. Αλλιως τα υπολογιζεις αλλιως σου ερχονται.
Those people who think they know everything are a great annoyance to those of us who do. iAsimov
Gournis.
Άβαταρ μέλους
pagou
Old Member

Δημοσίευσηαπό mari0s » 30.08.11, 4:27 pm

pagou έγραψε:... με το αχαλινωτο sex
... με το χαλινωμενο sex
... με τα σουτζουκακια
... με τα σοδομημενα ομολογα
... με τα ..........

lol ρε φίλε...χαχαχα.
Θα κολλήσω και γώ αυτό γιατί το έβλεπα τώρα και έχω δακρύσει απο τα γέλια....

....με τις ξένες γλώσσες

χαχαχα...άσχετο με το θέμα...αλλα δεν μπορώ...κλαίωωωω με το clipaki
Άβαταρ μέλους
mari0s
Old Member

Δημοσίευσηαπό penlix » 30.08.11, 6:59 pm

Είστε μεγάλα ρεμάλια ρε.

Ποιός θέλει να κάνουμε ένα τασκ φορς, να πάμε να βρούμε και αυτόν που μου άνοιξε το σμαρτ και μου πήρε το ραδιο-cd τον Ιούλιο στο Γκάζι, μέρα μεσημέρι;
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Δημοσίευσηαπό mari0s » 30.08.11, 7:35 pm

penlix έγραψε:Είστε μεγάλα ρεμάλια ρε.

Ποιός θέλει να κάνουμε ένα τασκ φορς, να πάμε να βρούμε και αυτόν που μου άνοιξε το σμαρτ και μου πήρε το ραδιο-cd τον Ιούλιο στο Γκάζι, μέρα μεσημέρι;

Δυστηχώς δεν χρειάζεται απλά ενα task force αλλα περισσότερο ενα "beam me up scotty" και ένα "scotty, i need warp speed"
Δεν λές καλά που το βρήκες στη θέση του τουλάχιστον.
Άνω Γλυφάδα σε γνωστό, χτυπάνε στην εξώπορτα...ανοίγει...τον αρπάζουν, τον χτυπάνε και τον δένουν και αρχίζουν και του αδειάζουν το σπίτι...πάνω στο τραπεζάκι βλέπουν και τα κλειδιά απο το smartaki. Με αυτό έφυγαν :evil:
Έχει :silenced η κατάσταση.
Άβαταρ μέλους
mari0s
Old Member

Επιστροφή στο VI.IV Urban Arts

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων