σχεδιαση,η,αφαιρεση

Συζητήσεις για την εικονογράφηση, το σκίτσο, την παραγωγή Cartoon, τις τεχνικές και τους illustration artists.

σχεδιαση,η,αφαιρεση

Δημοσίευσηαπό akis50 » 08.02.17, 10:53 am

Καλημερα.Νεο μελλος στη κοινοτητα.
Θελω την βοηθεια σας.
Εχω μια φωτογραφια,απο την οποιαθελω να αφαιρεσω,καποια αντικειμενα( δεντρο,κλαδια,ατομα,κλπ)
Υπαρχει καπιο καλο προγραμμα,πουνα μην αφηνει σημαδια; βρηκα καποια,αλλα μετα το σβυσιμο,φαινεται πως κατι υπηρχε εκει.
Η,αν υπαρχει καπιο προγραμμα,που να μπορεινα αντιγραψει την εικονα,κανοντας επιλογες ποια σημεια να αφησει,η καπιο προγραμμα,που να σχεδιασω εγω την εικονα.θα προτιμουσα κατι απο τα δυο πρωτα.
Για tablet,προκεται οχι για υπολογιστη,οποτε το προγραμμα θα πρεπει να ειναι android.
Η εικονα ειναι μια εκκλησια,η ενα καμπαναριο ( θα δω τι φαινεται καλητερα)την οποια θελω να την σχεεδιασω,να την περασωσε χοντρο χαρτονι,καινα κοπη για να γινει μπομπονιερα στη βαπτιση,του παιδιου μου.λογο οικονομικης δυσκολιας,εμεινα και χωρις δουλεια,πριν λιγες μερες,καταφευγω σε απλα πραγματα και οικονομικα.
Οπιος μπορει να βοηθησει,ειναι ευπροσδεκτος.
Ευχαριστω.
akis50
Member

Re: σχεδιαση,η,αφαιρεση

Δημοσίευσηαπό theoasim » 03.03.17, 7:38 am

Καλημέρα,

βρήκες κάποια λύση;
eArtboard blog | The Creative blog
theoasim
Master Member

Επιστροφή στο I.II Εικονογράφηση / Σκίτσο / Cartoon

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων