κοπτικό για μπλουζακιά

Pre-Press, CTP, Press, Post-Press, OffSet, Digital Printing, Υλικά, Φλεξογραφία, Μεταξοτυπία, Βαθυτυπία, Χαρτί, PDF

κοπτικό για μπλουζακιά

Δημοσίευσηαπό Rigs » 21.03.17, 7:32 pm

Καλησπέρα!!!! Μόλις αγόρασα πρέσα για εκτύπωση για μπλουζακια και χρειάζομαι κοπτικό για να κόβω βινύλιο για στάμπες , γνωρίζεται τι θα είναι πιο χρήσιμο ; 30 ή 60 cm ? Αν θέλω να τυπώσω μια μεγάλη στάμπα για πλάτη με βινύλιο το 30 θα με βολέψει ; επίσης θα θέλω να κόψω και φλοκο,γνωρίζετε κάποιο που είναι συμβατό με mac ? Είμαι ερασιτέχνης και απλά θέλω να ξεκινήσω μια προσπάθεια
Rigs
Member

Re: κοπτικό για μπλουζακιά

Δημοσίευσηαπό phdiam » 16.02.18, 10:07 am

Καλησπέρα,

εμείς εδώ στο www.corner-shop.gr χρησιμοποιούμε το jaguar iv . Είναι αρκετά καλό αλλά πιο επαγγελματικό. Θα μπορούσες να δεις εδώ http://www.gccworld.com για κάποιο ποιο φθηνό μοντέλο της εταιρείας. Τα φέρνει η dataworks. Όσο αφορά το 30cm ή 60cm θα πρέπει να δεις τις διαφορές τιμών που παίζουν ανάμεσα στα 2 μεγέθη. Νομίζω το τριαντάρι είναι οριακό.
phdiam
Member

Επιστροφή στο I.V Γραφικές Τέχνες / Εκτύπωση / Συσκευασία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων