Εκτυπώσεις θερμομεταφοράς Plastisol

Pre-Press, CTP, Press, Post-Press, OffSet, Digital Printing, Υλικά, Φλεξογραφία, Μεταξοτυπία, Βαθυτυπία, Χαρτί, PDF

Εκτυπώσεις θερμομεταφοράς Plastisol

Δημοσίευσηαπό rafinos » 04.12.19, 10:04 pm

Καλησπέρα παιδιά,

θα ήθελα να μου πει κάποιος, αν γνωρίζει, κάποιο eshop που να μπορώ να προμηθευτώ έτοιμες εκτυπώσεις θερμομεταφοράς plastisol για υφάσματα (μπλουζάκια κτλ) με βάση δικό μου σχέδιο.

Πιο πολύ με ενδιαφέρει να δω τιμοκαταλόγους και ελάχιστες ποσότητες για μονόχρωμες και εκτυπώσεις τετραχρωμίας. Με λίγα λόγια κάνω έρευνα αγοράς να δω αν με συμφέρει κάτι τέτοιο.

Αν κάποιο μέλος του φόρουμ το κάνει αυτό επαγγελματικά δεν θα είχα πρόβλημα να μου στείλει πμ. Το eshop είναι σχετικό. Απλά θα με βόλευε να βρω έτοιμους τιμοκαταλόγους και να μην παρακαλάω από εδώ και από εκεί (γιατί πολλές φορές δεν λαμβάνω απάντηση στα όποια mail στέλνω). Οπότε και καταστήματα που απλά έχουν σελίδα στον ιστό δίχως να είναι eshop δεν με ενοχλούν. Να τονίσω πως είμαι από επαρχία, οπότε το να μου πει κάποιος ότι στο τάδε μέρος στην Αθήνα έχει ένα κατάστημα είναι λίγο άτοπο.
rafinos
Member

Επιστροφή στο I.V Γραφικές Τέχνες / Εκτύπωση / Συσκευασία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων