Ποια μπλουζάκια χρησιμοποιείτε;

Pre-Press, CTP, Press, Post-Press, OffSet, Digital Printing, Υλικά, Φλεξογραφία, Μεταξοτυπία, Βαθυτυπία, Χαρτί, PDF

Ποια μπλουζάκια χρησιμοποιείτε;

Δημοσίευσηαπό rafinos » 25.07.20, 12:05 pm

Ίσως είναι λίγο off-topic το θέμα, αλλά έχω δει ότι αρκετοί ασχολείστε με μπλουζάκια. Είμαι και εγώ ένας από εσάς.

Έχω ρίξει αρκετό ψάξιμο για να βρω το σωστό μπλουζάκι και μέχρι στιγμής αυτό που κέντρισε το ενδιαφέρον από άποψη ποιότητας-τιμής είναι το Gildan 64000 Soft Style. Το μόνο πρόβλημα είναι πως τα Gildan η αλήθεια είναι πως έχουν περίεργη γραμμή στα και μου φαίνονται κάπως μεγαλύτερα από το κανονικό. Ψάχνοντας, κάποιος μου πρότεινε το Fruit of the Loom Iconic αν και δεν μπορώ να το βρω πουθενά σε νορμάλ τιμή στην Ελλάδα.

Να πω ότι θέλω μπλουζάκι για βινύλιο και στάμπες πλαστισόλ.

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο; Εσείς τι μπλουζάκι χρησιμοποιείτε;
rafinos
Member

Επιστροφή στο I.V Γραφικές Τέχνες / Εκτύπωση / Συσκευασία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων