Συνεργασία για όποιον ενδιαφέρεται

Θέματα web + mobile design, development & cyberculture.

Συνεργασία για όποιον ενδιαφέρεται

Δημοσίευσηαπό coswd » 21.03.15, 8:12 am

Παιδιά καλημέρα,

Έχω να προτείνω κάτι για όποιον ενδιαφέρεται. Επειδή ψάχνω να κάνω τις πρώτες μου δουλειές, προτίθεμαι να προσφέρω αρχικά τις υπηρεσίες μου με πολύ χαμηλό αντίτιμο. Εγώ γράφω καθαρή php (όχι drupal, wordpress και λοιπά cms) για εντελώς custom δυναμικά site, από απλά μέχρι eshop. Αυτό που λέω απευθύνεται τόσο σε γραφίστες όσο και σε τελικούς πελάτες όπου ουσιαστικά απλώς θα πληρώσουν το κόστος του γραφίστα. Το δικό μου κέρδος είναι ότι θα προσθέσω τις δουλειές αυτές στην προϋπηρεσία μου. Αν κάποιον τον ενδιαφέρει ή γνωρίζει κάποιον που θέλει κάτι τέτοιο, ας μου πει.

Ευχαριστώ,
Κώστας
coswd
Member

Re: Συνεργασία για όποιον ενδιαφέρεται

Δημοσίευσηαπό coswd » 27.06.15, 11:52 am

Όσα έγραψα εξακολουθούν να ισχύουν αλλά πλέον με κανονικές τιμές.

Δηλαδή, αν είσαι web designer και έχεις κάποιον που θέλει να κάνει site μπορούμε να το αναλάβουμε μαζί: εσύ τις μακέτες/html και εγώ τα υπόλοιπα (php, hosting, κλπ).
coswd
Member

Δημοσίευσηαπό coswd » 27.06.15, 11:57 am

Δοκιμαστικό site (για περιορισμένο χρόνο):

http://greeksports.dynu.com - Ελληνική και ξένη αθλητική επικαιρότητα όπως καταγράφεται από τα εγχώρια website αθλητικής ενημέρωσης

Εικόνα

Εικόνα
coswd
Member

Δημοσίευσηαπό coswd » 10.03.16, 8:16 am

Το παρόν θέμα δεν ισχύει πια.
coswd
Member

Επιστροφή στο II.I Ιστοσχεδίαση + Mobile + Διαδίκτυο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων