«Κάτι συμβαίνει στη Μυλλέρου» (ΟΚΤ, ΝΟΕ, ΔΕΚ 2007)

Δελτία τύπου και νέα της Ένωσης Γραφιστών και του Ελληνικού Ινστιτούτου Γραφιστικής & Οπτ. Επικοινωνίας.

Δημοσίευσηαπό maril1 » 09.11.07, 10:04 pm

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΕΑΣ έγραψε:Ο πολυχώρος «Αθηναϊς» είναι στην οδο Καστοριάς 34-36, στον Βοτανικό.
Η Καστοριάς βρίσκεται στο ύψος της Ιεράς οδού περίπου ένα ή δύο στενά μετά από τις γραμμές του τραίνου.
Από την Πειραιώς μπαίνουμε δεξιά στην Ιερά οδό, παιρνάμε τις γραμμές του τραίνου, ένα ή δύο στενά μετά κάνουμε δεξιά στην Καστοριάς.
Υπάρχει και πινακίδα, μετα τις γραμμές.
Δυστυχώς δεν θυμάμαι ποιό λεωφορείο φτάνει εκεί...

φιλικά

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!
Δεν ανηκω στο φορουμ αυτο, και δεν συμμετεχω. Εχω ζητησει την διαγραφη μου αλλα ποτε δεν εγινε αποδεχτη...
maril1
Senior Member

Δημοσίευσηαπό maril1 » 20.11.07, 2:01 am

Παιδιά τρομερή η σημερινή παρουσίαση μέτα απο τους poor το καλοκαίρι η αγαπημένη μου!φοβερό το project που μας παρουσίασαν τα παιδία.
Μας παρουσίασαν το νέο φοβερό παιχνίδι του διαδικτύου 5η ήμερα που προσωπικά βλέπω να κολλάω με τις ώρες απο εδώ και πέρα :P
Ερικ και Παναγιώτη είσασταν φοβεροί και οι 2 και με απίστευτο χιούμορ!
συγχαρητήρια παιδία!

enjoy 8)
http://www.pemptiimera.gr/
Δεν ανηκω στο φορουμ αυτο, και δεν συμμετεχω. Εχω ζητησει την διαγραφη μου αλλα ποτε δεν εγινε αποδεχτη...
maril1
Senior Member

Δημοσίευσηαπό nigians » 21.11.07, 4:38 am

Ενδιαφέρον ! ( Ήμουν κι εγώ χθες )

Ποιο / που είναι το παιχνίδι ; :?:
Άβαταρ μέλους
nigians
Member

Προηγούμενη

Επιστροφή στο X.III Ε.Γ.Ε - H.D.I - Λοιποί φορείς

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων