Εμπειρίες απο oki 9541 ?

Παρουσίαση, αξιολόγηση & ερωτήσεις σχετικά με εκτυπωτές, οθόνες, wacom, backup και ότι άλλο εργαλείο χρησιμοποιούμε.

Εμπειρίες απο oki 9541 ?

Δημοσίευσηαπό strik chris » 31.05.16, 5:43 pm

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να αγοράσω τον οκι 9541. Εχω μιλησει με τον πωλητη , ειδα δειγματα και μπορω να πω οτι ηταν πολυ εντυπωσιακα. Εννοειται οτι ο πωλητης θελει να πουλησει και παντα παρουσιαζουν ωραιοποιημενες τις καταστασεις, γι αυτο θα ηθελα αν καποιος εχει να μου πει εμπειριες απο το μηχανημα. Ειτε θετικες ειτε αρνητικες.Και αν ξερετε καποιο καταστημα το οποιο διαθετει το συγκεκριμενο εκτυπωτη για να τυπωσω μερικα δειγματα. Ευχαριστω εκ των προτερων
strik chris
Member

Re: Εμπειρίες απο oki 9541 ?

Δημοσίευσηαπό snb21srf » 31.05.16, 9:45 pm

τι θελεις να τυπωνεις με αυτον τον εκτυπωτη;
I See Your Fears
snb21srf
Member

Δημοσίευσηαπό strik chris » 31.05.16, 9:50 pm

Καλησπέρα κατα κυριο λόγο προσκλητηρια που τωρα τα τυπωνω σε συνεργατη με κοστος 0,25€ η οψη σε διασταση χαρτιου 33χ48
strik chris
Member

Δημοσίευσηαπό snb21srf » 31.05.16, 10:00 pm

Δυστυχώς εγω ειχα ψαξει για την απόδοσή του για σταμπες σε μπλουζακια.για αυτο μπορουσα να σου πω αλλα για αυτο που τον θελεις οχι.παντως στη θεσσαλονικη που ειχα μιλησει με τον αντιπρόσωπο μου ειχε πει πως μπορουσε να πει μερικους που πουεχουν ετσι ωστε να να δω απο κοντα τη δουλεια κανει ή ακομα μετα καποια στιγμη που που ειχε εναν σαν demo να πηγαινα απο εκει με δικα μου χαρτιά και να καναμε δοκιμες.δεν ξερω αν σε βοηθαει κατι τετοιο
I See Your Fears
snb21srf
Member

Δημοσίευσηαπό strik chris » 31.05.16, 10:05 pm

Και γω το προτεινα αυτο στο προμηθευτη αλλα αρνηθηκε να μου πει ατομα που το εχουν και η αληθεια ειναι οτι αυτο δεν μου εκατσε καλα
strik chris
Member

Επιστροφή στο VIII.II Hardware

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων