Προγραμμα FREE για Contact Backup απο iphone σε pc ?

Διαδικτυακή ασφάλεια + λογισμικό, προβλήματα, νέα, σύνδεση στο διαδίκτυο & κόστος, hardware, δίκτυα.

Προγραμμα FREE για Contact Backup απο iphone σε pc ?

Δημοσίευσηαπό VaLKyRiE » 19.09.13, 3:07 pm

Καλησπερα
Επειδη το τηλεφωνο μου δε παει καλα το τελευταιο καιρο, κρασαρει κλπ θα ηθελα να μου πειτε αν εχετε βρει κανενα αξιοπιστο δωρεαν προγραμμα για να μεταφερω τις επαφες μου απο το iphone στο pc. Kαι λεω ειδικοτερα επαφες γιατι σημερα μετα απο ενα κρασαρισμα και restart που του κανα εξαφανιστηκανε ολες μου οι επαφες... "το απολυτο κενο" που λεει και η Βισση.ειχα παθει ηδη ενα μικρο εγκεφαλικο, ψιλοστραβωσα οταν ευτυχως μετα απο λιγη ωρα επανηλθε ( !!!!φιουυυυυ :shifty ) αλλα επειδη με το itunes ειμαι ανεπιδεκτη και καμμένη θα θελα ενα τροπο να γινουν εxport αυτες οι επαφες και γενικα ολο το τηλεφωνο δε θα με χαλαγε (φωτος ας πουμε)... διαβασα πως το χουν παθει πολλοι γενικα αλλα δε θελω να μου συμβει και να μην επανελθει, καταστραφηκα! το τελευταιο μπακαπ που ειχα (ITUNES) χαθηκε μαζι με το Laptop μου που ειχε φρικαρει το προηγουμενο μηνα (εκει εχασα ολα τα bookmarks και τον user που χρησιμοποιουσα.)
Καποιος με εχει καταραστει...Βοήθεια χριστιανοι.....(καλα και αλλοθρησκοι βοήθεια!) :think :think :think :think
Nothing Lasts Forever...!
Άβαταρ μέλους
VaLKyRiE
Master Member

Re: Προγραμμα FREE για Contact Backup απο iphone σε pc ?

Δημοσίευσηαπό tzertzis » 19.09.13, 4:01 pm

ενεργοποίησε το iClound

http://tech.in.gr/presentations/article/?aid=1231112277
Άβαταρ μέλους
tzertzis
Old Member

Δημοσίευσηαπό VaLKyRiE » 20.09.13, 8:47 am

δε βρισκω ακρη με το icloud. ειναι πολυ μπερδεμενο για μενα. το χα ενεργοποιησει αλλα εχω μπερδευτει πιο πολυ με αυτο. θελω κατι απλο κ ευκολο. συνδεεις το πισι με το τηλ. και κρατας μπακαπ. αυτο.
Άβαταρ μέλους
VaLKyRiE
Master Member

Δημοσίευσηαπό ΚΛΗΜΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ » 20.09.13, 1:21 pm

Καλησπέρα
ρίξε ια ματιά εδω: http://www.syncios.com/3-ways-to-backup ... tacts.html
ΚΛΗΜΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
Old Member

Δημοσίευσηαπό VaLKyRiE » 26.09.13, 11:25 am

thank u!!!!! :D
Άβαταρ μέλους
VaLKyRiE
Master Member

Δημοσίευσηαπό eveeve » 22.09.16, 9:40 am

Να δημιουργήσετε αντίγραφα ασφαλείας των δεδομένων της συσκευής iOS, μπορούμε επίσης να Coolmuster iPhone iPad iPod Transfer για να σας βοηθήσει, είναι πολύ εύκολο στη χρήση. Και μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε για να μεταφέρετε τα πάντα από το iPhone στον υπολογιστή, όπως SMS, επαφές, φωτογραφίες, κλπ.
eveeve
Member

Δημοσίευσηαπό peirou » 27.09.16, 1:20 pm

Παιδιά ευχαριστώ, είναι κάτι που το έψαχνα. Όπως ξέρετε για να σου κάνουν κάτι τέτοιο στις εταιρείες τηλεφωνίας σε χρεώνουν.
peirou
Member

Επιστροφή στο II.V ADSL / Modem / Security / Networks

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων