Ταχύτητα στο intrernet

Διαδικτυακή ασφάλεια + λογισμικό, προβλήματα, νέα, σύνδεση στο διαδίκτυο & κόστος, hardware, δίκτυα.

Re: Ταχύτητα στο intrernet

Δημοσίευσηαπό SADINISTAS » 21.01.10, 3:32 pm

isikol έγραψε:
Quant έγραψε: Thanx :)

Να σε πώ οτι είμαι στο 1 χιλιόμετρο περίπου απο το κέντρο Παγκρατίου (το 2ο ίσως ποιο "πηγμένο" dslam στην Αθήνα)

ISI δεν είναι ούτε έτσι ακριβώς τα πράγματα κέντρα ο οτε έχει κοντά κοντά. δεν ξέρω για αθήνα αλλά στην επαρχεία ανά δυο τρία χωριά έχει και κέντρα τώρα ανάλογα σε τη απόσταση είσαι από το κέντρο πιάνεις ανάλογα. τα 24 πιάνονται έως 500 μέτρα από το κέντρο. εγώ πχ που ο οτε είναι στην απέναντι γωνία στην αρχή των γραμμών αdsl μπούκωνα από υπερβολικό σήμα και έβαλαν φίλτρο για να το κατεβάσουμε.
ΠΡΩΗΝ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΝΗΝ (ΚΑΤΑΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΟΡΟ) ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ ΤΟΥ Κ....
Άβαταρ μέλους
SADINISTAS
Old Member

Re: Ταχύτητα στο intrernet

Δημοσίευσηαπό Quant » 21.01.10, 6:49 pm

isikol έγραψε:
Quant έγραψε: Thanx :)

Να σε πώ οτι είμαι στο 1 χιλιόμετρο περίπου απο το κέντρο Παγκρατίου (το 2ο ίσως ποιο "πηγμένο" dslam στην Αθήνα)

Εγω ειμαι γυρω στα 2 χιλιομετρα :( Ειμαι ακριβως εκει που τελειωνει το ενα κεντρο και αρχιζει το αλλο... :wall Αλλα ευτυχως υπαρχουν και τα LINKSYS :dance
Άβαταρ μέλους
Quant
Junior Member

Προηγούμενη

Επιστροφή στο II.V ADSL / Modem / Security / Networks

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων