Πρώτη γνωριμία με το φόρουμ.

Συναντήσεις, δραστηριότητες & επικοινωνία των μελών! Νέος / Νέα στο φόρουμ ? Πες ένα γεια εδώ !

Πρώτη γνωριμία με το φόρουμ.

Δημοσίευσηαπό GiwrgosAM » 10.06.13, 5:04 pm

Καλησπέρα σε όλους, είμαι ο Γιώργος και πρόσφατα άνοιξα μια διαφημιστική εταιρεία που ειδικεύεται σε εφαρμογές αυτοκόλλητων μεμβρανών, κάλυψη κτιρίων, "ντύσιμο οχημάτων", διαφήμιση στα Μ.Μ.Μ. κ.α. Οπότε, με μεγάλη μου χαρά θα μπορέσω να βοηθήσω κι εγώ σε απορίες και προβληματισμούς σας που αφορούν αυτόν τον τομέα, όπως με έχει βοηθήσει ήδη το φόρουμ σε δικές μου απορίες. Χαίρομαι λοιπόν που είμαι κι εγώ μέλος αυτής της μεγάλης κοινότητας.

Όσοι θέλετε να δείτε με τι ακριβώς ασχολείται η εταιρεία μου, παραθέτω ένα link με την σελίδα μας στο facebook η οποία περιέχει και φωτογραφίες από project που έχουμε φέρει εις πέρας. Σχόλια και κριτικές ελεύθερα(σε όσους αρέσουν οι δουλειές μας,ένα like είναι πάντα καλοδεχούμενο).
Χαιρετώ και πάλι.
Εικόνα
Graphic Solutions & Applications
http://www.facebook.com/gsapplications
Άβαταρ μέλους
GiwrgosAM
Member

Επιστροφή στο IV.IV VCDC Members

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων