Ευχαριστίες σε μέλη που έχουν βοηθήσει εθελοντικά το vcdc

Συναντήσεις, δραστηριότητες & επικοινωνία των μελών! Νέος / Νέα στο φόρουμ ? Πες ένα γεια εδώ !

Ευχαριστίες σε μέλη που έχουν βοηθήσει εθελοντικά το vcdc

Δημοσίευσηαπό Themistoklick » 29.11.06, 8:47 am

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά το μέλος Leo, για τις προσπάθειες και το χρόνο που αφιέρωσε ώστε να διορθώσει τον κώδικα του Rss του vcdc ώστε να έχουμε σήμερα ένα πολύ καλό αποτέλεσμα.
Άβαταρ μέλους
Themistoklick
Master Member

Δημοσίευσηαπό penlix » 24.12.06, 6:53 pm

Θέμη, να ευχαριστήσω και εγώ την Chryssa με τη σειρά μου, αν και αργοπορημένα, για τη βοήθειά της στη δημιουργία του banner του Software Magazine. Thanks X.!
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Δημοσίευσηαπό penlix » 19.01.07, 10:39 pm

penlix έγραψε:Θέμη, να ευχαριστήσω και εγώ την Chryssa με τη σειρά μου, αν και αργοπορημένα, για τη βοήθειά της στη δημιουργία του banner του Software Magazine. Thanks X.!

Και ένα ακόμη ευχαριστώ στην Chryssa για τη γρήγορη και αποτελεσματική της βοήθεια με ένα ακόμη banner αυτήν την εβδομάδα (ProgramA CS3, υπέροχο). Ευχαριστώ κοπελιά!
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Δημοσίευσηαπό penlix » 27.02.07, 7:03 pm

Να συνεχίσουμε τις μνείες, για το τελευταίο banner που χρειάστηκε να ανέβει στο VCDC, με την βοήθεια του Αντώνη (antonist) στο σχέδιο (στη κιθάρα) και της Ελένης (Zelda) στην ιδέα και το copy (φωνητικά).

:lol: Μπράβο παιδιά..

Ορίστε και η όμορφη δουλειά τους:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Re: Ευχαριστίες σε μέλη που έχουν βοηθήσει εθελοντικά το vcdc

Δημοσίευσηαπό penlix » 10.03.09, 2:19 am

Ένα μεγάλο ευχαριστώ εκ μέρους της διαχειριστικής ομάδας στον Κωνσταντίνο-Ιωάννη Παυλίδη αλλά και ολόκληρη την iWorx, τον Carlos Κουλάτση και την Χαρά Ασκοξυλάκη, για την βοήθειά και την συνεισφορά τους, όσον αφορά το τεχνικό support του VCDC Server.
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Re: Ευχαριστίες σε μέλη που έχουν βοηθήσει εθελοντικά το vcdc

Δημοσίευσηαπό penlix » 10.03.09, 2:24 am

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο μας Leo για τη αρχική του βοήθειά στο ξεκίνημα του theming του VCDC.gr και προσκυνούμε με δέος τον Κωνσταντίνο-Ιωάννη Παυλίδη από την iWorx για τα υπέρτατα skillz του, τα οποία έσωσαν το VCDC σε διάφορες περιπτώσεις. Thank you φίλε μας! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Επιστροφή στο IV.IV VCDC Members

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων