Κοστολόγηση για επανασχεδιασμό 4 μηνου περιοδικού

Μεθοδολογία, παράμετροι και τρόπος κοστολόγησης. Ερωτήσεις πάνω σε θέματα αμοιβής.

Κοστολόγηση για επανασχεδιασμό 4 μηνου περιοδικού

Δημοσίευσηαπό Spyros9 » 31.03.17, 7:39 pm

Θέλω να δώσω μια προσφορά για τον επανασχεδιασμό ενός υπάρχοντος περιοδικού (με θέμα τους αγρότες) με τις παρακάτω προδιαγραφές:

Διάσταση: 21x29,7
Eξώφυλλο-οπισθόφυλλο με ράχη
Σελίδες: 56
4-μηνη έκδοση

Ως εργασία μου θα είναι να βρώ ένα concept και να επανασχεδιάσω τα πάντα. Από τίτλους μόνιμων άρθρων, κείμενα, περιεχόμενα, editorial, βινιέτες, στίσιμο, σελιδοποίηση και έκδοση pdf για τυπογραφείο και αρχείο για upload σε site. Δεν θα έχει καταχωρήσεις. Τα κείμενα και τις φωτογραφίες θα μου τα δίνουν.
Θέλουν μία τιμή για: Concept μαζί με σελιδοποίηση του 1ου τεύχους και τιμή σελιδοποίησης ανά τεύχος (για το 2ο και 3ο τεύχος).

Μπορείτε να με κατευθύνετε για το τι τιμή να δώσω;

Eυχαριστώ εκ των προτέρων!
Spyros9
Member

Re: Κοστολόγηση για επανασχεδιασμό 4 μηνου περιοδικού

Δημοσίευσηαπό Spyros9 » 01.04.17, 7:01 am

Σκέφτομαι να δώσω 10 ευρώ τη σελίδα για τη σελιδοποίηση και 500 ευρώ για το concept. Eίναι πολλά ή λίγα;
Μπορείτε να με κατευθύνετε;
Spyros9
Member

Επιστροφή στο IΙI.III Κοστολόγηση Εργασιών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων