contribute -είναι αποτελεσματικό;

Adobe Photoshop, Flash, DreamWeaver, FireWorks, Contribute, FreeHand, Director.

contribute -είναι αποτελεσματικό;

Δημοσίευσηαπό kyros » 05.12.05, 1:43 pm

Σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω να χρησιμοποιώ κάποιο απλό εργαλείο σαν το contribute για τους πελάτες μου που θέλουν συχνές αλλά απλού τύπου ανανεώσεις στο site τους.

Έχει κανείς εμπειρία σχετικά με το κατά πόσον είναι αποτελεσματικό το contribute για τέτοιες δουλειές;

Έχετε υπόψιν σας κάποιο άλλο παρόμοιο εργαλείο το οποίο έχετε δοκιμάσει;

Thanx,

Κύρος.
kyros
Member

I love κλίκα

Δημοσίευσηαπό kyros » 29.12.05, 12:21 pm

...ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Δεν ήξερα ότι και σε forum πρέπει να έχεις βύσμα για να πάρεις απαντήσεις.

I love greece! I love κλίκες!!!!!

Φιλικά,

Κύρος.
kyros
Member

Δημοσίευσηαπό alexandra » 29.12.05, 12:40 pm

καλημερα Κύρος,

ειναι περιττο ισως και κουραστικο να πω οτι δεν υπαρχει καποια κλικα και δεν καταλαβαινω καν τη λογικη της αρνητικης σου στασης!

Για να μην εχεις παρει απαντηση για το θεμα που εθεσες μαλλον δεν γνωριζει καποιος το προγραμμα για το οποιο μιλας ή αυτος που το ξερει δεν ειναι Online το τελευταιο διαστημα!

Ας μην ξεχνας οτι βρισκομαστε σε εορταστική περιοδο και οι περισσοτεροι απουσιαζουν εδω και πολλές μερες!

Ελπιζω να παρεις συντομα την απαντηση που θελεις, και λυπαμαι πολυ αν εχεις τετοια εντυπωση για το vcdc!

αλεξανδρα
http://www.twomatch.gr

++live for design and design for life++
Άβαταρ μέλους
alexandra
Site Admin

Κόσμια παρακαλώ..

Δημοσίευσηαπό penlix » 29.12.05, 1:51 pm

Κοίταξε τα pms σου, σου έχω στείλει και τον αριθμό λογαριασμού του VCDC για να καταθέσεις τη μίζα, που και χωρίς αυτήν δεν λειτουργεί το forum, όπως και όλα τα πράγματα γύρω μας...

:roll:

Μήπως γίνεσαι λίγο παρανοϊκός φίλε Κύρο? Λίγη υπομονή φίλε μου, είμαστε καλά παιδιά για να μας επιτίθεσαι έτσι ;).

Εγώ πάντως σε καλωσορίζω στη παρέα μας, σε παρακαλώ να δώσεις και εσύ τη πολύτιμη βοήθειά σου σε όποιο θέμα έχεις τις γνώσεις ή την εμπειρία, και να είσαι σίγουρος οτι όλο και κάποιος (που θα γνωρίζει το εν λόγω software) θα βρεθεί να σου απαντήσει.

Καλή συνέχεια, και μακάρι να βρείς τη βοήθεια που ψάχνεις.

Κώστας.
Άβαταρ μέλους
penlix
Adminilicious

Re: I love κλίκα

Δημοσίευσηαπό sergiokomic » 29.12.05, 1:56 pm

kyros έγραψε:
I love greece! I love κλίκες!!!!!

try moving to switzerland

vcdc.sw might have some answers for someone as impolite as you!

φιλικά? πως ακριβώς?
Άβαταρ μέλους
sergiokomic
Old Member

Δημοσίευσηαπό george_l » 29.12.05, 3:58 pm

Καλημέρα φίλε Κύρο...

Εγώ θα επιβεβαιώσω τον ισχυρισμό σου... Την τελευταία φορά που ρώτησα έδωσα από 500€ σε όσους απάντησαν και πάλι καλά ο Θέμιστοκλής, που μου έγραψε ένα από τα "σεντόνια" του, είναι ξάδερφος της θείας του ανηψιού του μπατζανάκη του προπάππου του τριτοξάδελφού μου.. Δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν χωρίς το λάδωμα και χωρίς την συγγένεια μας....

Από την άλλη νομίζω οτι ώντας Νεοελληνάρας προτρέχει η γλώττα σου εκ της διανοίας σου.. Ίσως αν ήσουν Άγγλος ή Σουηδός να σκεφτόσουν οτι το Contribute είναι σχετικά καινούριο (τουλάχιστον και εγώ πρόσφατα το έμαθα) και μπορεί να βρεις δύσκολα κάποιον να το ξέρει τόσο καλά ώστε να εξηγήσει και σε σένα χωρίς να σε παραπληροφορήσει...

Όπως και να έχει καλή σου μέρα και καλή διαμονή στην "κλίκα μας"...
τους φόβους που σε τρέφουν να τους κάνεις κάτι άλλο
κάνε τους ποίηση/ ή μηχανήματα σπουδαία
μη γυρνάς τη πλάτη μη ζεις στο ψέμα
πολέμησε το άδικο/ και κάθε είδους βία
σκέψου θετικά
και μη γελάς με ηλίθια αστεία
Άβαταρ μέλους
george_l
Senior Member

Δημοσίευσηαπό Io maria » 29.12.05, 4:21 pm

Σιγά ρε παιδιά! Ένας ένας πέσατε να τον φάτε τον άνθρωπο! Μπορεί να μην το εννοούσε όπως φάνηκε ή να ήταν φορτισμένος την στιγμή που το έγραφε. Μην μου πείτε ότι έχουμε το αλάθητο! Πάνω στα νεύρα μας και στον καημό μας όταν ψάχνουμε να βρούμε απαντήσεις σε κάτι που μας βασανίζει μπορεί να μας ξεφύγει και καμμία μ@*#$%α. Αλλά ακόμα και να το εννοούσε θέλω να πιστεύω ότι είμαστε ανοιχτά μυαλά για να ακούσουμε τον οποιοδήποτε ότι και να έχει να πει άσχετα αν συμμεριζόμαστε την άποψή του. Δεν υπάρχει λόγος για εντάσεις χρονιάρες μέρες.
ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΗΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Don't talk to strangers
Άβαταρ μέλους
Io maria
Junior Member

Δημοσίευσηαπό george_l » 29.12.05, 5:31 pm

Έγραφα, έσβηνα, απάντησα και ξαναπάντησα...αλλά τελικά...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΓΕΜΑΤΑ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ, ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΑ Είθε η ΚΛΙΚΑ να μεγαλώσει.

Να ευχηθώ και εγώ στον Άγγελο σιδερένιος και τα πάντα να είναι περαστικά... Αν δεν κάνω λάθος κάπου είχαμε ένα Χρήστο και μια Χριστίνα, χρόνια τους πολλά (λίγο ετεροχρονισμένα).
τους φόβους που σε τρέφουν να τους κάνεις κάτι άλλο
κάνε τους ποίηση/ ή μηχανήματα σπουδαία
μη γυρνάς τη πλάτη μη ζεις στο ψέμα
πολέμησε το άδικο/ και κάθε είδους βία
σκέψου θετικά
και μη γελάς με ηλίθια αστεία
Άβαταρ μέλους
george_l
Senior Member

Δημοσίευσηαπό useme » 16.04.06, 5:09 pm

Το contribute δεν ειναι απο οσο γνωριζω για τους πελατες! ειναι για εντος της εταιριας!!! για να μπορουν πολλα ατομα μαζι να συνησφερουν στην κατασκευη ενος ιστοχωρου!!!

για αυτο που θελει ο κυρος αν καταλαβα καλα σωστο ειναι ενας δυναμικος ιστοχωρος!!! απο οπου μπορει ο διαχειριστεις και οσα μελη ορισει εκεινος να ανανεοσουν το περιεχομενο!

αν αυτο που σε ενδιαφερει ειναι ενημερωση νεων τοτε υπαρχει σχετικο δυναμικο κοματι για να βαλεις εντος μια σελιδας!!!
useme
Member

Επιστροφή στο II.II Δημιουργικό λογισμικό σχεδίασης για τα ψηφιακά μέσα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων