Βοήθια στο πρόγραμα Zbruth

Προγράμματα μοντελοποίησης και κίνησης που κυκλοφορούν (ή κυκλοφορούσαν στην αγορά).

Βοήθια στο πρόγραμα Zbruth

Δημοσίευσηαπό Zera » 02.07.11, 12:23 pm

Καλησπέρα, θα ήθελα μια βοήθια σχετικά με το πρόγραμα σχεδιασμού Zbruth, ειναι κανένας απο Θεσσαλονίκη να μου δείξει τον τρόπο χειρισμό του προγράματος, η να μου στηλη καποιο side, στο youtube έχω τσάξει άλλα δεν τα βρίσκω όλλα.
Zera
Member

Re: Βοήθια στο πρόγραμα Zbruth

Δημοσίευσηαπό Quant » 03.07.11, 5:10 pm

Μηπως εννοεις zbrush? Ενα πολυ καλο tutorial για καινουργιους (και εγω τωρα ψαχνομαι :roll: ) ειναι αυτο http://www.youtube.com/watch?v=6-hRle7SpyA&fmt=18 και φυσικα τα μαθηματα στην ιστιοσελιδα τους http://www.pixologic.com/zclassroom/homeroom/

ΥΓ. Προσεξε λιγο την ορθογραφια σου γιατι δυσκολευει την αναγνωση :whistle
Άβαταρ μέλους
Quant
Junior Member

Re: Βοήθια στο πρόγραμα Zbrush

Δημοσίευσηαπό Zera » 03.07.11, 8:57 pm

Ευχαριστώ για την διόρθωση και οσο για το βιντεάκι το έχω δει και εγώ αλλα εύχαριστω πάντος.
(Ωρέο το βιντεάκι που έκανες).............
Zera
Member

Re: Βοήθια στο πρόγραμα Zbruth

Δημοσίευσηαπό Vaggar » 03.11.11, 9:44 pm

Heroturko.com: Gnomon Workshop - Intro to ZBrush 4.0.

Κατέβασε τη σειρά. Ειναι πολύ πιο χρήσιμη απο σκόρπια video στο Youtube ή απο το να κάθεσαι να διαβάζεις σε διάφορα sites. Παρόλο που λέει "Intro" αναλύει πολλά πράγματα.
Vaggar
Junior Member

Επιστροφή στο V.I 3D modelling & animation

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων