circo

Ανακοινώσεις, νέα, δελτία τύπου, διαγωνισμοί, εκδηλώσεις, εκθέσεις.

circo

Δημοσίευσηαπό ef » 04.09.06, 4:17 pm

Γεια σας
ψαχνω επειγοντως ενα τσιρκο.Αν ξερει η εχει δει καποιος κατι στην περιοχη του η οπουδηποτε στην ελλαδα,ας μου το πει.(για ολοκληρωση γυρισματων ταινιας μικρου μηκους)
ευχαριστω!
ef
Member

Δημοσίευσηαπό crosti » 04.09.06, 7:08 pm

γεια!! στην ραφήνα δίπλα στο λιμάνι.
το είδα περίπου δέκα-δεκαπέντε μέρες πριν που ήμουν εκεί.
το έλεγαν circo mundial.

ίσως να θες να στείλεις ένα mail σ'αυτούς που έχουν το circus.gr

ελπίζω να βοήθησα.
θέλουμε πληροφορίες για την ταινία σου όμως!!!!

καλή επιτυχία!
Άβαταρ μέλους
crosti
Old Member

Δημοσίευσηαπό ef » 05.09.06, 10:54 am

Ευχαριστω πολυ για την πληροφορία.Για λίγο χάρηκα μέχρι που πήρα στο δήμο Ραφήνας και μου είπαν πως έφυγε :(
ψάχνω από το Μάη και κανένας δήμος δεν ξέρει να μου πει ενώ αυτά έρχονται και φευγουν κατω απ'τη μύτη μου.
Η ταινία είναι εργασία για τη σχολή μου.Χρειάζομαι ενα τσίρκο και 2 ηλικιωμένους,άντρα και γυναίκα.Και ειναι όλα πολύ δυσεύρετα...
Παντως αν βρεθει κανείς σε τσιρκο μέχρι και αμοιβή είμαι έτοιμη να δώσω για να μου το πεί :lol:
ef
Member

Δημοσίευσηαπό Blind » 05.09.06, 10:59 am

Είχα ακούσει και για ένα τσίρκο στην Ανάβυσσο αλλά δεν έχω άλλες πληροφορίες να σου δώσω. Κάνε ένα τηλέφωνο και σε αυτόν το Δήμο να δεις τι θα σου πούν. Πάντως ξέρω ότι ήταν εδώ μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα, δεν ξέρω αν είναι ακόμα. :(
Καλή επιτυχία στην αναζήτησή σου! :)
From dream to dream
we have always been
like an ever flowing stream..
Άβαταρ μέλους
Blind
Junior Member

Δημοσίευσηαπό ef » 05.09.06, 11:02 am

Ναι μου το είπαν για την Ανάβυσσο.Έφυγε κ αυτό πριν το προλάβω.
Ευχαριστώ για την προσπάθεια :)
ef
Member

Δημοσίευσηαπό nantia » 05.09.06, 11:05 am

τσίρκο? μπορώ να παιξω με μεγάλη επιτυχία την γυναίκα! αλλά όχι πάνω από 2 συνεχόμενες ώρες γιατί μετά μπερδέυομαι...
Graphic Design Resources http://www.nantia.co
Άβαταρ μέλους
nantia
Old Member

Δημοσίευσηαπό leo » 05.09.06, 11:14 am

Καλημέρα,

Το Σαββατοκύριακο είχε ένα τσίρκο στο Κοκκώνι, Δήμος Βέλου Κορινθίας αλλά δεν ξέρω αν είναι ακόμα.
Πάρε ένα τηλ. να δείς.
Δήμος Βέλου: 27420 30134
null
Άβαταρ μέλους
leo
Member

Δημοσίευσηαπό ef » 05.09.06, 11:42 am

Πήρα στο Δήμο Βέλου.Φεύγει την Τετάρτη μου είπαν και θα ψάξουν να βρουν το τηλ του να μου το πουν μήπως και μάθω που θα πάει και το κυνηγήσω :lol: .Ευχαριστώ leo.Ένας βάτραχος πάντα κάνει το θαύμα του :) .
Νάντια με τι επιτυχία λες να μπορέσεις να παίξεις την ηλικιωμένη γυναίκα? :P
ef
Member

Δημοσίευσηαπό nantia » 05.09.06, 11:49 am

100 % επιτυχία... αρκεί να πετύχει το make up ...
Άβαταρ μέλους
nantia
Old Member

Δημοσίευσηαπό nantia » 05.09.06, 11:52 am

βασικά θέλω δικό μου καμαρίνι...μάγειρα, τον Χαρίτο για make up... και μαλλί τον Τρύφωνα...
Τζάμπα θα παίξω δεν θα σας επιβαρύνω επειδή είναι για εργασία... Επίσης θέλω να έρθει ελικόπτερο από τα Γιάννενα να με πάρει να με πάει στο Τσίρκο!
Άβαταρ μέλους
nantia
Old Member

Δημοσίευσηαπό ef » 05.09.06, 11:54 am

οκ σε όλα εκτός απ'τον Τρύφωνα.Έχει αναλάβει ρόλο κλόουν.
ef
Member

Δημοσίευσηαπό nantia » 05.09.06, 11:59 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: που υπογράφω?
Άβαταρ μέλους
nantia
Old Member

Δημοσίευσηαπό ef » 05.09.06, 12:02 pm

θα σου στείλω τα συμβόλαια με τη λίμο που θα σε παραλάβει.Κάνε μια κούρα κ καταυθάνει 8)
ef
Member

Δημοσίευσηαπό nantia » 05.09.06, 12:35 pm

γριά θα παίξω... μάλλον πρέπει να κουραστώ παρά να κάνω κούρα :P
Άβαταρ μέλους
nantia
Old Member

Δημοσίευσηαπό Rising Angel » 05.09.06, 4:33 pm

θες την διευθυνση της παλιας μου δουλειας?
Ετσι κι αλλιως Τσιρκο ειναι εκει μέσα.....

Τώρα για τους γέρους θα σου δανεισω τα παπουδια μου...
δεν θα πάρουν χαμπάρι τιποτα.

:roll:
мЄšŧåŔĭă ° яЇşĩиĝ ÅņģęŁ
Άβαταρ μέλους
Rising Angel
Junior Member

Δημοσίευσηαπό ef » 05.09.06, 7:00 pm

λοιπον βρηκα τσιρκο.Στήνει στην Ελευσίνα σήμερα.Το πακέτο όμως?δεν μπορώ να τραβήξω ούτε δευτερόλεπτο απ;την παράσταση.Ελπίζω το παρακαλητό μου να συγκινήσει έστω και έναν ακροβάτη.Σας ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη βοήθεια.
Rising Angel ευχαριστώ για την προσφορά των παπουδίων.Αν το εννοούσες θα τα δανειζόμουν ευχαρίστως
8)
ef
Member

Δημοσίευσηαπό nantia » 05.09.06, 7:34 pm

φτουυυυυυυυυυυυ πάει η καρίερα μου ως ηθοποιός!
Άβαταρ μέλους
nantia
Old Member

Δημοσίευσηαπό crosti » 05.09.06, 7:38 pm

ef έγραψε:λοιπον βρηκα τσιρκο.Στήνει στην Ελευσίνα σήμερα.Το πακέτο όμως?δεν μπορώ να τραβήξω ούτε δευτερόλεπτο απ;την παράσταση.Ελπίζω το παρακαλητό μου να συγκινήσει έστω και έναν ακροβάτη.Σας ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη βοήθεια.
Rising Angel ευχαριστώ για την προσφορά των παπουδίων.Αν το εννοούσες θα τα δανειζόμουν ευχαρίστως
8)

πέρσυ είχα πάει να τραβήξω φωτογραφίες σ'ένα τσίρκο για ένα πρότζεκτ και μου είπαν ότι αν πληρώσω εισητήριο και κάνω την κινέζα και δεν χρησιμοποιώ φλασ, δεν θα μου πουνε τπτ....
εννοείται μην τους πεις τίποτα και κάνε τον τουρίστα...μη σου πω πάρε και δυο ανήψια σου μαζί για να μην σε υποπευθούν!!..
Άβαταρ μέλους
crosti
Old Member

Δημοσίευσηαπό lara » 05.09.06, 11:53 pm

ναι, εφ, και μην ξεχάσεις να φορέσεις στη μηχανή σου τον μανδύα του χάρι πότερ που σε κάνει αόρατο... 8)
μα καλά, γιατί δεν σε αφήνουν να τραβήξεις.....

θα σε βόλευε να σου φτιάξει κάποιος κανένα τσίρκο σε 3d? :lol:

πες τους ότι είσαι από κανάλι και ότι θα τους βγάλεις σε εκπομπή στην τηλεόραση (διαφήμιση..) μπας κ τσιμπήσουν έτσι....

crosti έγραψε:
ef έγραψε:λοιπον βρηκα τσιρκο.Στήνει στην Ελευσίνα σήμερα.Το πακέτο όμως?δεν μπορώ να τραβήξω ούτε δευτερόλεπτο απ;την παράσταση.Ελπίζω το παρακαλητό μου να συγκινήσει έστω και έναν ακροβάτη.Σας ευχαριστώ πολύ για την πολύτιμη βοήθεια.
8)

πέρσυ είχα πάει να τραβήξω φωτογραφίες σ'ένα τσίρκο για ένα πρότζεκτ και μου είπαν ότι αν πληρώσω εισητήριο και κάνω την κινέζα και δεν χρησιμοποιώ φλασ, δεν θα μου πουνε τπτ....
εννοείται μην τους πεις τίποτα και κάνε τον τουρίστα...μη σου πω πάρε και δυο ανήψια σου μαζί για να μην σε υποπευθούν!!..
Ψηφίστε μας εδώ μέχρι τις 4/7/2011 !! κι εμείς, άμα κερδίσουμε, θα σας κεράσουμε ! ευχαριστούμεε!
Άβαταρ μέλους
lara
Master Member

Δημοσίευσηαπό crosti » 06.09.06, 12:06 am

lara έγραψε:ναι, εφ, και μην ξεχάσεις να φορέσεις στη μηχανή σου τον μανδύα του χάρι πότερ που σε κάνει αόρατο... 8)
μα καλά, γιατί δεν σε αφήνουν να τραβήξεις.....

θα σε βόλευε να σου φτιάξει κάποιος κανένα τσίρκο σε 3d? :lol:

πες τους ότι είσαι από κανάλι και ότι θα τους βγάλεις σε εκπομπή στην τηλεόραση (διαφήμιση..) μπας κ τσιμπήσουν έτσι....

αν μιλάμε για μία ψηφιακή εννοείται δεν θα την παρατηρήσει κανένας.
και δεν επιτρέπουν πολύ απλά γιατί τρέμουν τις καταγγελίες κτλ για κακοποίηση ζώων. και καλά κάνουν βέβαια....
κανείς δεν πάει με μία κάμερα καλοπροαίρετα στο τσίρκο, αυτό εξυπακούεται, γι'αυτό και δεν το επιτρέπουν.
Άβαταρ μέλους
crosti
Old Member

Επόμενο

Επιστροφή στο IΙI.I Εκθέσεις . Διαγωνισμοί . Ανακοινώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων