Διαγωνισμός Αφίσας!!!

Ανακοινώσεις, νέα, δελτία τύπου, διαγωνισμοί, εκδηλώσεις, εκθέσεις.

Διαγωνισμός Αφίσας!!!

Δημοσίευσηαπό CatBoy » 25.10.05, 12:37 pm

Καλημέρα, ξέρουμε τι έγινε με τον Διαγωνισμό Αφίσας της ένωσης κατά της σεξουαλικής κακοποίησης?
στις 25 Oκτ. έληγε. Νομίζω πως σήμερα θα αποφασίσουν! Η’ στο συνέδριο το οποίο είναι στις 25-27 Νοεμβρ.
Αν κάποιος ξέρει ακριβώς ας απαντήσει….
Άβαταρ μέλους
CatBoy
Member

Δημοσίευσηαπό Nuruial » 25.10.05, 1:27 pm

Γειά χαρά παιδιά. Μόλις μπήκα.

Για τον διαγωνισμό τώρα, τουλάχιστον έτσι όπως γράφουνε στην σελίδα τους εδώ, οι συμμετοχές μπορούν να κατατίθενται μέχρι 25 Oκτωβρίου 2005. Δηλαδή μπορεί κάποιος να στείλει μέχρι και σήμερα (σφραγίδα ταχυδρομείου) τα σχέδιά του σαν κλασικός Έλληνας της τελευταίας στιγμής, οπότε υποθέτω πως τα αποτελέσματα θα αργήσουν λίγο, παίρνοντας υπ'όψιν το χρονικό διάστημα της αποστολής.

ΥΓ. Μόλις μίλησα με την κα Λάγγαρη και μου διαβεβαίωσε τα παραπάνω. :)
Nuruial
Member

Δημοσίευσηαπό Themistoklick » 25.10.05, 1:31 pm

Nuruial
ήρθες δυναμικά και ευχάριστα ! Ευχόμαστε να είναι το ίδιο δυναμική και ευχάριστη η παρουσία σου στο φόρουμ. Ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας τις πολύτιμες πληροφορίες σου !

Καλωσήλθες λοιπόν και καλή συνέχεια.
Φιλικά,
Θεμιστοκλής.
Τελευταία επεξεργασία από Themistoklick και 01.12.05, 9:55 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Themistoklick
Master Member

αποτελεσματα διαγωνισμου

Δημοσίευσηαπό homoart » 01.12.05, 9:54 am

παιδια υπάρχει η αφίσσα του συνεδριου στο site www.ombrella.gr !
τωρα κατα πόσο ειναι αυτη που βραβευτηκε θα σας γελάσω...εγω δεν εχω δει πουθενα αποτελεσματα.ουτε στο site της ένωσης γραφιστων!
Άβαταρ μέλους
homoart
Member

Επιστροφή στο IΙI.I Εκθέσεις . Διαγωνισμοί . Ανακοινώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

Visual Communication Designers Club

Το Visual Communication Designers Club, το μεγαλύτερο Ελληνικό online design forum, αποτελεί μια Ελληνική κοινότητα σχεδιαστών οπτικής επικοινωνίας, υπό την ευρύτερη έννοια του όρου, θέλοντας να συμπεριλάβει στα μέλη της κάθε ειδικότητα και βαθμίδα όσων σπουδάζουν ή εργάζονται στον χώρο της επικοινωνίας, έντυπης, διαδικτυακής, τρισδιάστατης ή εφαρμογών πολυμέσων